6th Grade ALL A HONOR ROLL – 4th QTR

 BOUTWELL, KADEN

COLDREN, R.J.

DOOLITTLE, CASON

EYINK, KAITLYN

GABLE, LUCY

GASSER, DAMON

HOCHSTETTLER, HAILEY

IRWIN, RILEY

KERN, EMMA

KISSEBERTH, BRADLEY

MAKOWSKI, KARMEN

NIESE, KAYLEN

PATTERSON, ERICA

ROMERO, GABRIELLA

SIEBENECK, SABLE

SPIESS, CLAIRE

TERRY, KENDRA

TODD, JADA

 

6th Grade A/B HONOR ROLL – 4th QTR

ABBOTT, OLIVIA

ADAMS, KELSEY

ALEXANDER, REGAN

BAUER, ETHAN

BELL, JED

BISSELL, ALLYSEN

CARMEAN, OLIVIA

CHIOW, KELSEY

COLLERT, CALEB

COOK, JONATHAN

CRIBLEZ, CONNER

DORN, CHLOE

FAGAN, LIAM

FLICK, LOGAN

FOLK, TIMOTHY

FRAKES, LILLIAN

GAGLE, KIMBERLY

GARCIA-GUZMAN, RODRIGO

GARLOCK, KAMERON

GILLIG, GAVIN

GREEN, JENNA

GRILLIOT, ALEXUS

HARVEY, RAYLEIGHA

HEILMAN, NOAH

HIGGINS, ISAIAH

HISS, HANNAH

KALTENBACH, EMILY

LINCOLN, SADIE

MABE, BRADY

MCGRAIN, JULIANA

MICHAEL, ALLY

MONTALBINE, DEVIN

OLMSTEAD, BROOKLYN

OTLEY, TREVOR

PUTHOFF, BRYCE

RATH, IAN

RECKER, KYLIE

REECE, JACQUELYN

REITER, ALLYSON

RICKLE, ISABELLA

SERIN, BRYCE

STEED, OLIVIA

SUBRAMANIAM, ALANA

TEDERS, ISAAC

TEDERS, LUKE

TODD, BETHANY

WAGES, BRAYDEN

 

7th Grade ALL A HONOR ROLL – 4th QTR

 BAKER, CLARA

BODIE, OLIVIA

CONKRIGHT, KELSEY

DARRACH, BRENNAN

DAVIS, ZANE

ELSESER, SYDNEY

GARDINE, KENDRA

GERKEN, JOSEPH

GRANGER, IZZY

GREEN, MARISSA

HANNI-WELLS, AUSTIN

HEIDLEBAUGH, LEXIS

HUBBUCH, SPENCER

RICKENBACHER, ZACH

RICKLE, OLIVIA

TRAUTMAN, BEN

 

7th Grade A/B HONOR ROLL – 4th QTR

 AYERS,ABBY

BORGERSON, ABIGAIL

BOYD, CONNOR

BROWN, BROOKLYNN

COLLERT, CHASE

COLLERT, TOBY

CRIBLEZ, CAMERON

DAJCZAK, JENNA

DEETER, BROOKE

FLICK, AUDREE

FLORES, KAITLIN

FLORES, SAUL

FOLTZ, SHILOH

GAERKE, BRANDON

GARCIA-ROLON, ANDREA

HAPNER, JOSHUA

HEIDLEBAUGH, CHLOE

HENDRICKS, OWEN

HOHMAN, ABIGAIL

KERN, ADELINE

KRAMB, ALEXIS

KURTZ, EASTON

LAFONTAINE, ISAAC

LEASE, SAVANNAH

MAITRAN, KEN

MODD, SHELBY

MOSER, TREY

OGBORN, BRETT

PERKINS, KILEE

PRESSEL, JACOB

RENTZ, PEYTAN

RICKER, LOGAN

RISNER, AUDREY

SCHLUMBOHM, HAYLEY

SEIDEL, BETH

SNIDER, JORDAN

SNIDER, RILEY

SODERHOLM, KYLER

THOMAS, ANDREW

TUTTLE, MASON

WILCOX, ADYSON

 

8th Grade ALL A HONOR ROLL – 4th QTR

 ALFORD, JASON

ASCHEMEIER, SOPHIE

BECK, TAYLOR

BURKETT, HUNTER

CLAGG, CONNOR

CUPP, LOGAN

DILLON, ALEXANDER

EBERHARD, ELIZABETH

EBERT, KADEN

EBERT, LINCOLN

EVANS, KYLIE

GARCIA-ROLON, MAYRA

GASSER, TRINITY

GREEN, TARYN

HAAS, BRYAN

HARDY-FOWLER, GABE

HOOPER, ALLISON

KERN, LAUREN

LYON, NOAH

MAITRAN, RUBY

MCMONIGAL, EVAN

MUSSELMAN, GREG

RICKENBACHER, ALEXIS

SCHIMMOELLER, DYLAN

SCHROEDER, BROOKE

SMITH, LAUREN

SPIESS, BENJAMIN

TODD, BRAYDEN

WARD, TAYLOR

WRIGHT, KYLER

 

8th Grade A/B HONOR ROLL – 4th Qtr

 ABBOTT, BRYCEN

AUKERMAN, CALEB

BAILEY, JAYDELYN

BAKER, DRU

BEACH, GAVIN

BOUAPHAKEO, JOSEPHINA

BRICKMAN, CORA

BROERMAN, LUKE

BURMAN, IZZY

BUSCH, COLE

COFFMAN, NOAH

CROSSMAN, ROBBIE

DIRE, NATHANIEL

DUKES, JACOB

FINDLEY, JOHN

GIBSON, MORGAN

GIOFFREDO, KYLIE

GORRELL, RACE

HALL, KELSEY

HEILMAN, LUKA

HOLLEY, MARY

KERN, AUSTIN

KERN, CHLOE

KINTNER, STEVEN

MACE, DAVID

MICHAEL, BRENNEN

MILLER, ALLY

NAGY, ALEXIS

NICHOLS, ELI

PAPE, KATI

PAYMENT, AARON

RATH, KEATON

REINDEL, JOSH

RICHARDS, MASON

RICKLE, MAYA

ROUTSON, ALEX

SHULAW, CODY

SIEBENECK, JADA

SIFERD, MIA

SLEZAK, JACK

THOMPSON, HANAH

WADDING, JADEN

WARNER, CASSIE

WOLFORD, SPENCER